İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ÜNİVERSİTELERİN ULUSLARARASI ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRLERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından Uluslararası Öğrenci Koordinatörlerine yönelik Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından periyodik olarak düzenlenen bilgilendirme toplantıları kapsamında ilimiz üniversitelerinde görevli Uluslararası Öğrenci Koordinatörlerine yönelik Bilgilendirme Toplantısı 21 Mart 2019 tarihinde İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Üniversitelerin uluslararası öğrenci koordinatörlerinin yoğun katılım gösterdiği bilgilendirme toplantısı, Sayın Vali Yardımcımız Yaşar Aksanyar başkanlığında, Sayın İl Müdürümüz Recep Batu ve yabancı öğrencilere ilişkin iş ve işlemlerin yürütüldüğü Öğrenci Çalışma Grup Başkanlığı’nda görevli uzmanlar tarafından yürütüldü.

Sayın Vali Yardımcısı Yaşar Aksanyar ve İl Göç İdaresi Müdürü Sayın Recep Batu, üniversite temsilcilerinin sorularını yanıtlayarak, kendilerini böyle bir vesileyle misafir etmekten ziyadesiyle memnun olduklarını ifade ettiler. Üniversite temsilcilerinin yabancı öğrencilerle ilgili iş ve işleyiş konusunda bilgi ve birikimlerini arttırmak için detaylı bir sunum gerçekleştirilen toplantıda, katılımcı koordinatörler süreçten ve kurulan karşılıklı iletişim ağından duydukları memnuniyeti dile getirerek, işbirliğini devam ettirmek için her zaman hazır olduklarını belirttiler.

Bilgilendirme toplantısı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Yapılan bilgilendirme sunumuna ulaşmak için tıklayınız.

Kayıt: 22.3.2019
Güncelleme:22.3.2019
Paylaş


WS05